2016 Burç Yorumları

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler 2014 yılında şans ve genişlik gezegeni jüpiter bütün yıl boyunca yanınızda olacak, sağlık konusunda size yardımcı olacaktır. Sorunlarınız olsa dahi yine de jüpiterin faydaları dokunacaktır. Bu süreçte, kendinize olan aşırı düşkünlüğünüz, ilgilendiğiniz her konuya olan abartma eğiliminizden kaynaklanabilir. İş yaşantınızda başkalarına yardımcı ve sadakat duygusuyla hareket edecek oluşunuz ve işinize bağlılığınız herkes tarafından takdirle karşılanacaktır.

2014 yılında iş hayatınızda çevreniz tarafından saygınlık görecek ve işinizle ilgili asla yalnış yapmamaya ve kanun dışı çalışmamaya gayret edeceksiniz. Kendinize olan güveninizle, yüksek hedefler belirleyecek, bunun için de elinizden gelen gayreti göstereceksiniz. Başarılarınız başta patronlarınız yada yanınızda çalışan kişiler tarafından da saygı ve sevgi görmenize neden olacaktır. Sağlık konusunda öğrenim gören yengeçler, bu dönemde yeni işlerine başlayabilirler. Ve bu sektörde kısa sürede iyi yerlere geleceklerdir. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu, herkesten üstün olduğunuzu düşünmemek, ayrıntılara dikkat etmemek, her başarıda muhakkak bir karşılık beklemek, herşeyi bildiğinizi sanarak etrafınızdakilerden üstün olduğunuzu herkese ilan etmek yada bu davranışlar içine girmek sayılabilir.

Aşk isteğiniz, bir ilişkiye sahip olma arzunuz, sevme-sevilme arzunuz yükselecek. Flörtçü bir duygusal havada olacaksınız. Bu arada, arkadaşlıkla aşkı karıştırma durumları da yaşanabilir. Kiminiz de arkadaş saydığı birinden duygusal bir çıkış görüp şaşırabilir. Kiminiz ise, aşık olduğunu sandığı bir kişiyi yakından tanıyınca bir hayal kırıklığı yaşayabilir. Kimi Koçlar ise, zamanlaması erken bir evliliğe gitmeye kalkışacak gibi. Ya hazır olmadığı bir evlilik bu ya da çok erken karar verilmiş bir seçim durumu olacak gibi. Yani, ilişkiler, aşk konusunda bereketli bir sene olmakla beraber, kalıcı ilişki yakalamak, tatmin edici bir ilişki kurmak kolay olmayacak. Bireysel haritası uygun olanlar istisna. Onlar da sorun yaşar ama daha çok yeni yaşantıya, sorumluluk yükleyen bir ilişkiye alışma aşamasının sıkıntıları şeklinde olur.

Sponsor

2014 BURÇ YORUMLARI

2014 BURÇ YORUMLARI 2014 Yılında sizi neler bekliyor 2014 burç yorumu. 2014 Akrep Burcu 2014 Aslan Burcu 2014 Balık Burcu 2014 Başak Burcu 2014 Boğa Burcu 2014 İkizler Burcu 2014 Koç Burcu 2014 Kova Burcu 2014 Oğlak Burcu 2014 Terazi Burcu 2014 Yay Burcu 2014 Yengeç Burcu

En Popüler

  • None found